Records

Oferta Lukier Records

Chcesz nagrać singla lub album? Lukier Records oferuje kompleksowe usługi z zakresu rejestracji dźwięku. Zapewniamy profesjonalny mix i mastering oraz pełną produkcję muzyczną.

Szukasz profesjonalnego studia nagrań? Lukier Records to długie lata kompletowania sprzętu nagraniowego z najwyższej półki i optymalizacji przestrzeni nagraniowych pod kątem właściwej akustyki. W naszej siedzibie znajdziesz: studio A (o powierzchni 7 m kw) i studio B (powierzchnia 24 m kw), a także control room, czyli główne centrum zarządzania naszych producentów.

Chcesz pracować z doświadczonymi producentami? Osoby odpowiedzialne za Twoje nagrania to zawodowcy, którzy być może z początku przerażą Cię prędkością, z jaką obsługują stół mikserski i programy typu DAW, ale spokojnie - to naprawdę nie są roboty. Masz do czynienia z fachowcami, którzy wiedzą, co robią i chętnie wyjaśnią Ci krok po kroku, co właśnie dzieje się z Twoimi partiami wokalu lub gitary.

Szukasz właściwego muzyka lub kogoś, kto napisze Ci tekst piosenki? Współpracujemy z najlepszymi instrumentalistami, kompozytorami i tekściarzami, którzy pomogą doszlifować Twoje kompozycje i teksty lub po prostu stworzą je dla Ciebie od zera.

A może potrzebujesz lektora? Lukier Records to nie tylko muzyka. Od wielu lat realizujemy profesjonalne nagrania lektorskie w wielu językach. Współpracujemy ze znanymi głosami, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sam stanął za mikrofonem. Wybór zawsze należy do Ciebie, a my chętnie doradzimy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej.

Pobierz cennik

Pobierz cennik naszych usług w studio.

Rekomendacje dla Lukier Records

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi
Śpiewam już wiele lat, posiadam wiele ciekawych kompozycji i zaczynam poważnie myśleć o poświęceniu się muzyce. Potrzebuję profesjonalnie brzmiącego materiału wydawniczego. Jesteście w stanie mi pomóc?

Oczywiście! Produkcja muzyczna to nasza najmocniejsza strona. Oprócz 17 lat doświadczenia w realizacji nagrań i miksu, posiadamy też spory dorobek produkcyjny. Oferujemy kompleksową obsługę produkcyjną, pozwalającą wywindować Twoją muzykę nawet o kilka klas w górę. A niekiedy też nakierować na zupełnie nowe tory, wskazując krótsze drogi rozwoju kariery.

Możemy też wesprzeć Cię pod kątem wizualnym. Opracujemy image sceniczny, zrealizujemy profesjonalne teledyski i sesje zdjęciowe. A co najważniejsze: zapewnimy pełne wsparcie wydawnicze i dystrybucyjne.

Jestem początkującym muzykiem i wraz z przyjaciółmi mam zespół. Chcielibyśmy niezobowiązująco zarejestrować naszą muzykę. Czy możemy zrobić to u Was?

Jak najbardziej! Wiele lat pracy zarówno z profesjonalistami, jak i amatorami niesie ogromne zrozumienie dla artystów na każdym poziomie wykonawczym. Przekłada się to na pozytywną atmosferę pracy i minimalizowanie stresu, nierzadko tak uciążliwego dla początkującym muzyków. 

Decydując się na współpracę z nami, masz również pewność, że Twój materiał będzie traktowany z pełnym oddaniem i zaangażowaniem, na równi z innymi - komercyjnymi - zleceniami.

Jestem początkującym raperem/wokalistą. Dotychczas nagrywałem tylko na mikrofon z laptopa do beatów z YouTube, ale chciałbym się sprawdzić w prawdziwym studio nagrań. Czy będzie mnie na to stać?

Dla młodych adeptów sztuki mamy zawsze wielkie serca i szeroko otwarte ramiona. Więc jeżeli jesteś poważnie zainteresowany taką przygodą, napisz do nas, a znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie finansowe.

Bawię się trochę w home recording i mam już nagranych kilka piosenek, ale potrzebuję profesjonalnego miksu i masteringu.

Studio Lukier Records oferuje również edycję, mix oraz mastering materiałów powierzonych. Ich ceny są uzależnione od doświadczenia i dorobku konkretnych realizatorów dla nas pracujących. Tu odsyłamy do cennika dostępnego na naszej stronie.

Planuję zagrać z zespołem koncert w dzikim zakątku w górach. Chcemy to zarejestrować. Dacie radę?

Zrobimy to z chęcią, bo uwielbiamy wyzwania. Posiadamy 24. śladowy, mobilny system nagraniowy oparty o przetworniki MOTU z jednoczesną możliwością zrealizowania aż 10 stereofonicznych, niezależnych miksów monitorowych dla wykonawców. System wyposażony jest również w splittery audio, dzięki czemu bez najmniejszych przeszkód rejestrowane sygnały możemy podawać dalej, np. do realizacji nagłośnienia.

Wraz z ekipą Lukier Production możemy również dokonać pełnej rejestracji video takiego przedsięwzięcia w systemie Multi Cam.

Adres:
Bystrzycka 10
91-728 Łódź

Małgorzata Bienias
tel. 605 205 858

Email:
Promotion
 promotion@lukier.pl
Records records@lukier.pl
Production production@lukier.pl

Obserwuj nas