Promotion

Oferta Lukier Promotion

Chcesz wydać płytę, która pojawi się w sklepach lub trafić ze swoją muzyką na Spotify i inne serwisy streamingowe? Dobrze trafiłeś. Lukier Promotion to wydawnictwo płytowe, ale i kompleksowe usługi z zakresu cyfrowej dystrybucji treści audio-video. Dzięki nam Twoja muzyka szybko pojawi się w sklepach i na największych platformach streamingowych dostępnych na całym świecie.

Nie wiesz jak się wypromować? Wspólnie opracujemy strategię promocji i pomożemy Ci zbudować odpowiedni wizerunek w mediach tradycyjnych i społecznościowych. Pomożemy rozwinąć Twoje pomysły i razem znajdziemy skuteczny sposób na to, żeby Twoja muzyka dotarła do odpowiednich słuchaczy.

Nie ufasz dużym wytwórniom? U nas na pewno nie zginiesz w gąszczu formalności i umów, które mogą zrujnować Twoją karierę. Możesz być pewny, że nikt nie będzie próbował ingerować w Twoją wizję siebie, aby na siłę wtłoczyć Cię w ramy tego, co akurat sprzedaje się na rynku muzycznym. Uważnie słuchamy naszych artystów i pozostawiamy im realny wpływ na muzykę, którą tworzą.

Zastanawiasz się, jak dostać się ze swoją muzyką do radia? Na tym polu również będziemy mogli Ci pomóc. Dzięki szerokim kontaktom w branży radiowej, już niedługo usłyszysz swoje piosenki w rozgłośniach, które działają na terenie całej Polski.

Współpracujemy z:

Artyści

Artyści związani z Lukrem

Lukrujemy

Seria niebanalnych vlogów, blogów i podcastów z niebanalnymi ludźmi. Dla ludzi niebanalnych.
Leshy blog


Blog poświęcony historii najznamienitszych postaci światowej muzyki rozrywkowej. Każdy z odcinków poświęcony jest innemu artyście. Materiał przygotowywany przez prawdziwego pasjona...

Lorem ipsum


Pomysł na ten vlog powstał gdzieś pomiędzy światem muzyki, storytellingu i produkcji video. Bartłomiej Luzak i Łukasz Rogini Robakiewicz rozmawiają o tworzeniu i szeroko pojętych d...

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi
Czy jesteście wytwórnią muzyczną?

Choć rzeczywiście "wytwarzamy" muzykę, nie jesteśmy wytwórnią w ogólnie znanym tego słowa znaczeniu. Lukier Promotion to kolektyw pasjonatów, którzy połączyli swoje siły i doświadczenia pracy na polskim rynku muzycznym. Wspieramy interesujących artystów, pomagamy docierać do szerszego grona słuchaczy i ułatwiamy dostęp do nowoczesnych form monetyzacji swojej twórczości w świecie cyfrowej dystrybucji dóbr niematerialnych.

Chciałbym wydać u Was swój materiał. Co mam zrobić?

Przede wszystkim spotkajmy się. Porozmawiajmy o tym, co robisz i jaki masz na to pomysł, daj nam posłuchać swojej muzyki. Jeżeli wzajemnie zdecydujemy się rozpocząć współpracę, reszta potoczy się już bardzo szybko.

Chciałbym rozpocząć z Wami współpracę, ale boję się związania rąk kontraktami.

Nie podpisujemy klasycznych kontraktów wydawniczych z naszymi "podopiecznymi". Bazujemy na doświadczeniu naszych realizatorów nagrań, producentów muzycznych i filmowych, fotografów, a także pełnym zapleczem technicznym (studio nagrań, studio foto-video), by znacząco podnosić walory artystyczne i wykonawcze każdego projektu, który powstaje pod szyldem Lukier Promotion. Kumulujemy potencjalnych odbiorców w jednym miejscu, budując coraz większe grono stałych słuchaczy, chętnych poznawać nowe propozycje muzyczne. Każdy artysta ma jednocześnie pełne prawo do dowolnego zarządzania swoimi ruchami na rynku.

Istnieję już trochę na rynku muzycznym i męczą mnie kwestie związane z bookingiem koncertowym. Czy zajmujecie się takimi rzeczami?

Nie zajmujemy się organizowaniem koncertów, ale z powodzeniem możemy reprezentować Cię na rynku muzycznym, zapewniając odpowiednie wsparcie logistyczne, prawne i księgowe Twojej działalności artystycznej.

Adres:
Bystrzycka 10
91-728 Łódź

Małgorzata Bienias
tel. 605 205 858

Email:
Promotion
 promotion@lukier.pl
Records records@lukier.pl
Production production@lukier.pl

Obserwuj nas