Famuła

BIO

Po wielu doświadczeniach w innych projektach, czwórka muzyków połączyła siły by stworzyć własny zespół. Formacja Famuła powstała w 2018 roku z inicjatywy Macieja Kapuścinskiego, Piotra Jańca i Roberta Reksuł, po krótkim czasie skład uzupełnił gitarzysta Adrian Hyży. 

Członkowie zespołu postawili na rockowe i energetyczne brzmienia oraz bogatą warstwę liryczną. Twórczość Famuły opisuje dobrze znane zjawiska dnia codziennego w nieco cynicznym i sarkastycznym wydaniu. Nie brak tu również odniesień do Łodzi - miasta, z którym muzycy czują się głęboko związani.

Pod koniec 2018 roku grupa zaczęła grać pierwsze koncerty w łódzkich klubach, a w połowie 2019 roku zespół nagrał debiutancką EPkę „Nadano z Wróblewskiego”.

Albumy

Nadano z Wróblewskiego


„Nadano z Wróblewskiego” - pierwsze wydawnictwo formacji Famuła, na którym znajdują się cztery numery w mocnej, rockowej stylistyce.

Utwory koncentrują swoją tematykę wokół zagadnień dnia codziennego. Odnoszą się do uczuć i potrzeb, oczekiwań i zachcianek, doskonale znanych każdemu z nas.

Lista utworów
1. Milczałem
2. Niebo za miastem
3. Za to złoto
4. Nastolatkowy
 

Kontakt z zespołem Famuła

Robert Reksuł

tel. 798 334 704

famulaldz@gmail.com

Adres:
Bystrzycka 10
91-728 Łódź

Małgorzata Bienias
tel. 605 205 858

Email:
Promotion
 promotion@lukier.pl
Records records@lukier.pl
Production production@lukier.pl

Obserwuj nas