Hologramy

BIO

Notoryczni debiutanci powracają z nowym projektem, który krystalizował się na przestrzeni ostatnich lat w atmosferze studyjnej pracy po godzinach. Duet producencki tworzony przez Łukasza Robakiewicza (Rogini) i Artura Lesiaka (Leshy) połączył siły z autorem tekstów - Bartkiem Luzakiem (Glupiowyszlo) i w ten sposób powstał materiał, będący wypadkową skrajnie różnych inspiracji i bardzo podobnej wrażliwości.

Hologramy to melodyjne wokale, surowa elektronika i instrumenty akustyczne, a także społecznie zaangażowane teksty będące lustrem współczesnego świata.

Projekt wspiera młody wokalista Alan Szymczak, którego można będzie usłyszeć we wszystkich nagraniach, jakie pojawiają się na debiutanckim wydawnictwie grupy.

Single

Mała Apokalipsa


Wokal: Alan Szymczak
Muzyka: Łukasz Rogini Robakiewicz, Artur Leshy Lesiak, Marysia Żak
Tekst: Bartek Luzak
Produkcja: Hologramy w studio Lukier Records
Rec/Mix/Mastering: Łukasz Rogini Robakiewicz

Pandemia COVID-19, kryzys imigrancki, wojna ideologii, podziały polityczne, czarno-białe postrzeganie świata i jedyna słuszna racja... Do Małej Apokalipsy dochodzi każdego dnia w informacyjnych bańkach naszych mediów społecznościowych. Debiutancki singiel grupy Hologramy to przewrotny komentarz do aktualnych wydarzeń, zainspirowany prozą Tadeusza Konwickiego.

Kontakt z Hologramami

Małgorzata Bienias

tel. 605 205 858

promotion@lukier.pl  

Adres:
Bystrzycka 10
91-728 Łódź

Małgorzata Bienias
tel. 605 205 858

Email:
Promotion
 promotion@lukier.pl
Records records@lukier.pl
Production production@lukier.pl

Obserwuj nas